info

fb-icon
Drukarnia SIEDEM Facebook
Drukarnia Siedem cennik DTF

Opcje produktu

Folie samoprzylepne

Wprowadź indywidualny format (w centymetrach)
Minimalna szerokość 30 cm Maksymalna szerokość 2000 cm
Minimalna wysokość 30 cm Maksymalna wysokość 156 cm
Twoje zamówienie jest poniżej kwoty minimalnej.
Nakład Cena netto Cena brutto Zamów
Jeśli nie znalazłeś(-łaś) konfiguracji, która Cię interesuje skontaktuj się z działem
wycen pozasystemowych.

Jak przygotować plik

Folie samoprzylepne

Termin wysyłkiprzy akceptacji plików do godz. 12:00

Cena z przesyłką


brutto
Dodatkowe informacje / Opis produktu

Znajdują swoje zastosowanie w witrynach sklepowych, na tabliczkach reklamowych, jako dekoracja ścian oraz szyb jak również reklamy na pojazdach. Technologia druku eko-solwentowego zapewnia najwyższą jakość druku i znakomite odzwierciedlenie kolorów.


Folia monomeryczna jest dedykowana do płaskich powierzchni, polimerowa zaś dzięki swojej ultra plastyczności podda się każdej wypukłości i zakrzywieniu.


Folia OWV (One Way Vision) to materiał do zewnętrznych i wewnętrznych aranżacji okiennych oraz do okien pojazdów. Perforowana folia z okrągłymi otworami zapewnia widoczność świata zewnętrznego, natomiast osobom z zewnątrz prezętuje swój nadruk przysłaniając wnętrze pomieszczenia. Wysokość maksymalna folii OWV to 149 cm.


Aby folie stały się o wiele bardziej odporne na uszkodzenia, mogą zostać uszlachetnione laminatem odpowiednim dla każdej z nich. Ploter dotnie nawet najbardziej wymagające kształty. Dodatkowo może zostać obrana z pozostałości po plotowaniu, a przyklejona na nią folia transferowa pomoże w przeniesieniu jej na docelowe miejsce.

 

*Z uwagi na zmianę regulaminu przewoźników, przesyłki powyżej 150 cm traktowane są jako paczki niestandardowe. Przesyłki o większych gabarytach wyceniane będą indiwudalnie, dlatego prosimy o kontakt.