info

fb-icon
Drukarnia SIEDEM Facebook
Drukarnia Siedem cennik DTF

O nas

Historia firmy

O nas

Firma Siedem powstała w 1998 roku w Iławie. To właśnie tam stawialiśmy pierwsze kroki w branży reklamowej. Wieloletnie doświadczenie w poligrafii pozwoliło nam poznać potrzeby marketingowe klientów i dopasować je do sytuacji rynkowej.
 
Nieustające zmiany potrzeb rynkowych doprowadziły nas do etapu, w którym stwierdziliśmy, że tradycyjna obsługa klienta jest czasochłonna i mało wygodna – a to przecież szybkość i dostępność do informacji dotyczących cen oraz terminów realizacji jest bardzo cenna dla nowoczesnego biznesu. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu platformy Siedem Drukarnia Online.
 
Drukarnia online umożliwia zamawianie druków przez Internet w łatwy i szybki sposób. Jako klient możesz zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca przez 24 godziny, 7dni w tygodniu. System ułatwia podejmowanie kolejnych kroków. Przy każdym produkcie znajdziesz dokładne informacje o cenie oraz terminie realizacji. Na bieżąco prześledzisz też, co dzieje się z Twoim zamówieniem.
 
Drukarnia internetowa Siedem to gwarancja najniższej ceny za produkt najwyższej jakości, a w gratisie – rekordowy czas realizacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
 
Referencje
Referencje Bank Spółdzielczy w Sztumie
Referencje Kwidzyńskie Centrum Kultury
Referencje ELPlus
Referencje PUP Kwidzyn
Referencje Nasza Europa