info

fb-icon
Drukarnia SIEDEM Facebook

Gadżety reklamowe - Pomoc

1. W jaki sposób mogę zamawiać?

Po wybraniu produktu i przejściu do studia na dolnej belce widzisz przycisk "Zamów". Wybierając ten przycisk dodajesz produkt do zamówienia i zostajesz automatycznie przeniesiony do panelu zarządzania zamówieniami. W górnej części panelu znajdują się Twoje niepotwierdzone zamówienia. Możesz albo potwierdzić od razu zamówienie na ten produkt zaznaczając checkboxa i klikając zamów, albo też korzystając z lewej części ekranu zamawiać kolejne produkty. Po kliknięciu " Zamów" zamówienie zostaje złożone i przechodzi do dolnej części panelu, gdzie znajdziesz swoje potwierdzone zamówienia.

2. Jaki jest termin realizacji?

W szczegółach danego produktu jest podana informacja o terminie realizacji danego gadżetu. Podany termin realizacji obejmuje również zdobienie produktu logotypem a także czas potrzebny na jego dostawę.

3. Jaka jest cena mojego produktu bez zdobienia?

Prezentowane ceny obejmują produkt wraz ze zdobieniem. Aby uzyskać cenę bez zdobienia wybierz produkt z oferty i wejdź do studia. Wystarczy, że klikniesz na ikonkę "kosz" i usuwając logo z produktu zobaczysz cenę produktu bez zdobienia.

4. Jakie techniki zdobienia są stosowane?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu dobraliśmy optymalne techniki zdobienia dla każdego oferowanego produktu. Obejmują one:

tampondruk - technika polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miekkiego gładkiego stempla zwanego tamponem.

sitodruk - technika polega na przepuszczaniu farby drukarskiej przez niezakryte oczka siatki sitodrukowej.

grawerkę laserową - to trwała, prezyzyjna oraz efektywna technika znakowania przedmiotów zapewniająca najwyższy poziom estetyczny.

tłoczenie - proces tworzenia w materiale tłoczonym trójwymiarowego wzoru przez ściśnięcie matrycą/patrycą w celu uwypuklenia, nadrukowanego wcześniej logotypu.

haft komputerowy - technika polega na wyszywaniu maszynowo za pomocą różnokolorowych nici.

5. Czy mogę zmienić technikę zdobienia na inną?

W tych szczególnych przypadkach prosimy o kontakt z naszym BOK. Proszę pamiętać o tym, że produkt musi być wtedy wyceniony poza aplikacją i prezentowana wycena w studio nie będzie dotyczyć innej wybranej przez Ciebie metody zdobienia.

6. Czy mogę zamówić produkt z jednoczesnym zdobieniem w dwu różnych miejscach?

Tak. Wystarczy kliknąć zakładkę Zdobienia i wybrać odpowiednie pola zdobienia. Po wybraniu kilku pól zdobienia i naniesieniu na nie logotypów moduł liczenia automatycznie wylicza wartość w zależności od dokonanego wyboru.

7. W jaki sposób mogę wgrać moje logo?

Klikając na produkt z naszego katalogu wejdziesz do studia. Po lewej stronie ujrzysz ikonkę "Wgraj logo" - następnie wybierz plik z komputera i wgraj je. Po chwili zostaniesz poproszony o wybór kolorów w Twoim logotypie. Po ich wybraniu zobaczysz swój wgrany logotyp na wybranym produkcie.

8. Czy jest nałożony limit minimalnego zamówienia?

Nie. W żadnym przypadku nie narzucamy minimalnej ilości produktów. Jednakże w związku z tym, że koszty zdobienia w dużym stopniu wynikają z zamawianej ilości sugerujemy zamawianie rozsądnych ilości. Im więcej zamówisz tym niższy będzie koszt zdobienia!

9. Czy mogę zobaczyć próbkę przed złożeniem zamówienia?

Oczywiście to możliwe. Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

10. Mam konto w serwisie www.drukarniasiedem.pl a nie mogę zamawiać gadżetów.

Aby zamawiać gadżety należy utworzyć nowe konto. W lewym dolnym rogu należy kliknąć "Zaloguj" a następnie aktywować konto. UWAGA: prosimy o wpisanie prawidłowych danych, gdyż należy aktywować swoje konto za pomocą adresu e-mail.