info

fb-icon
Drukarnia SIEDEM Facebook

Opcje produktu

Banery

Wprowadź indywidualny format (w centymetrach)
Minimalna szerokość 50 cm Maksymalna szerokość 2000 cm
Minimalna wysokość 50 cm Maksymalna wysokość 450 cm
Twoje zamówienie jest poniżej kwoty minimalnej.
Nakład Cena netto Cena brutto Zamów
Jeśli nie znalazłeś(-łaś) konfiguracji, która Cię interesuje skontaktuj się z działem
wycen pozasystemowych.

Jak przygotować plik

Banery

Termin wysyłkiprzy akceptacji plików do godz. 12:00

Cena z przesyłką


brutto
Dodatkowe informacje / Opis produktu
Niezwykle wygodne, uniwersalne i jednocześnie skuteczne – takie właśnie są banery reklamowe. Stanowią najpopularniejszą formę marketingu i nie ma się czemu dziwić – są lekkie, łatwe do demontażu, a także wygodne do transportowania. Dodatkowo są ekonomiczne i można je wykorzystywać prowadząc działalność o dowolnym charakterze.
Do ich zamontowania wystarczy fragment bramy, ściany bądź metalowej konstrukcji. Ich dodatkową zaletą jest to, że są odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, dzięki czemu skutecznie promują markę przez długi czas.
 
Nasza drukarnia internetowa wykona dla Państwa dowolny projekt banera reklamowego. Od Państwa zależy, jakiego typu informacje się na nim znajdą. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza w celu stworzenia produktu o indywidualnym formacie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą możliwie najbardziej wyczerpującej odpowiedzi.

Zamówienia wymiarów ponad szerokość roli 155 cm oznaczają akceptacje łączenia brytów. Banery dwustronne wykonywane są na zasadzie łączenia dwóch banerów.